3 thoughts on “Contact us

  • Wiadomość już nieaktualna, ale napiszę dla innych obecnie poszukujących.
   Masz 3 opcje jeżeli chcesz oryginalny Magic Wand:

   1. Prekursor (Pierwszy - HV250R) “Hitachi Magic Wand” nie jest już produkowany, więc trudno go znaleźć. Możliwe, że gdzieś można go znaleźć na zagranicznych aukcjach, jako “używany” ale nie wiem, czy to Cię satysfakcjonuje, a dodatkowo jest masa podróbek, więc nigdy nie wiesz, czy trafisz na uczciwego sprzedawcę. Minusem starszej technologii jest to, że powoduje większy hałas oraz przegrzewa się po 10 minutach ciągłej pracy. Dodatkowo Hitachi, nie ma europejskiej wtyczki, więc musiałbyś kupić dodatkowo transformator.

   2. Oryginał - druga seria wydana całkiem nie dawno (HV260R) “Magic Wand Original” - nie ma już niestety metalowej konstrukcji główki, tak jak pierwszy model (to pod nakładką), natomiast mniej prądu zużywa, jest troszkę cichszy oraz nagrzewa się dopiero po 25 minutach ciągłej pracy. Niestety ten produkt nadal jest dostępny tylko za oceanem, więc działa na inny prąd i trzeba dokupić do niego transformator. Ten model oryginalny można zamówić na znanym amerykańskim sklepie o nazwie “Target”, niemniej jednak, aby wysłali Ci produkt do Polski, to do wartości produktu doliczane są podatki i cła. Obecna wartość (bez transformatora) wynosi jakieś 375 zł. Czyli z transformatorem jakieś 420 zł.

   3. Ze względu na to, że nadal nie ma oryginalnej wersji dostosowanej do naszego rynku, a istnieje wiele podrabianych wersji, które konstrukcją i jakością kompletnie nie dorównują do oryginału, to Europejczycy postanowili zrobić swoją wersję, w największej dokładności odwzorowującą model pierwotny. czyli HV250R, natomiast usuwając jego stare wady.
   I w ten o to sposób powstało “Europe Magic Wand”, które zachowało metalową główkę, tak jak Hitachi. Silniczek oczywiście, tak jak we wszystkich tych modelach ma zamontowany w trzonie masażera, dzięki czemu wibracje są głębokie. Ma dłuższy kabel, jest cichsze, i może działać 25 minut w ciągłej pracy. Dodatkowo modele HV250R i HV260R, mają jedynie 2 tryby pracy: 5000 i 6000 obrotów na minutę, przy czym Europe Magic Wand ma ich 6, gdzie zakres jest od 2800 do 6000 obrotów na minutę. Ogromnym minusem jest jednak cena, bo jego cena jest znacznie droższa od modeli amerykańskich, gdyż kosztuje blisko 600 zł. Obecnie w Polsce jest tylko jeden autoryzowany przedstawiciel firmy Europe Magic Wand. Po wpisaniu w google’a spokojnie go znajdziesz.

 1. Hi, I just came across your site i needed some embarrassing advice but didn’t know if you gave that type of advice. I cant really talk to people around here about it so just thought id ask

  Thomas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *