O nas

Wild Orchid

Wychowana erotycznie na opowiadaniach fanowskich w świecie Harry’ego Pottera, strony o tematyce seksu i przyjemności piszę od czasu, gdy nie mogłam jeszcze legalnie ich czytać. Częściowo spowodowane było to tym, iż czytając artykuły w prasie „kobiecej” odniosłam wrażenie, że orgazm to coś strasznie trudnego do osiągnięcia, przez co pierwszego doświadczyłam tylko dzięki przypadkowi. Zdeterminowana by pomóc jak największej liczbie dziewczyn uniknąć tego smutnego losu rzuciłam się w wir anglojęzycznego internetu by zdobyć trochę rzetelniejszych informacji niż te zawarte w Twoim Stylu i napisałam pierwszą wersję Samozaspokojenia. W 2009 wpadła mi w ręce książka Rebeki Chalker Clitoral Truth, która zrewolucjonizowała moje podejście do kobiecej seksualności co doprowadziło do Samozaspokojenia 2.0. W poszukiwaniu seks-pozytywnego miejsca na napisanie czegoś mniej poradnikowego a bardziej introspektywnego i ekshibicjonistycznego trafiłam na stronę Dodson and Ross, której współtwórczynią jest Betty Dodson. Zostałam tam kilka miesięcy, po czym przeniosłam się na stronę Sklepu, Którego Nazwy Nie Będę Wymieniać, gdzie rozwinęłam warsztat recenzencki. Pisanie tam uświadomiło mi, że potrzebuję własnego, profesjonalnego bloga. Szczególnie, że zaczęłam pisać dla początkującego wtedy pierwszego polskiego queerowego sklepu – Kinky Winky. Ociągałam się z tym jednak i dopiero po roku naszej znajomości Karmelek usiadła ze mną i kupiła domenę.

Caramel

Odkąd pamiętam interesował mnie seks i wszystko co z nim związane. Nie pamiętam kiedy doświadczyłam pierwszego orgazmu, ale było to dla mnie coś całkiem naturalnego, na długo przed tym, zanim poznałam to słowo. Jako dziecko wciąż zamęczałam rodziców krępującymi pytaniami, a oni odpowiadali najlepiej jak umieli lub mówili gdzie poszukać odpowiednich informacji. Jako nastolatka zorientowałam się, że tak duże i swobodne zainteresowanie tą tematyką nie jest powszechne i nie jest też uważane za normalne. Z pewnym trudem przeszłam przez etap zastanawiania się czy coś jest ze mną nie tak skoro poświęcam tej sferze tak dużo czasu i energii. Mało brakowało, a zostałabym przekonana przez własną niepewność i brak wiedzy, wspomagane twierdzeniami mojej ówczesnej partnerki, że jestem seksoholiczką. Na szczęście zostałam ocalona.

Rzuciłam się w wir pisania opowiadań erotycznych, czytania poradników i ogromnego zainteresowania bardziej naukową i społeczną niż fizyczną stroną seksu. W międzyczasie poniekąd w pełni odkryłam, poniekąd zaakceptowałam swoją orientację seksualną. Pierwsze doświadczenia z zabawkami erotycznymi zaczęły się około 2008r. Tematem szerzej zainteresowałam po poznaniu Wild. Nie posiadałam się z radości gdy okazało się, że poznałam osobę równie zboczoną jak ja. To ona wciągnęła mnie w środowisko seks-pozytywne i sprawiła, że przestałam mieć ochotę tylko czytać o seksie i zdobywać coraz to nowe informacje, ale też dzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami.

O nas

Żyjemy w szczęśliwym monogamicznym związku akceptowanym przez nasze rodziny. Poznałyśmy się w lecie 2012r i po krótkim okresie randkowania zamieszkałyśmy razem. Postanowiłyśmy razem tworzyć tą stronę, jako że chociaż rozumiemy się świetnie i rzadko kłócimy to nasze opinie i spostrzeżenia dotyczące tak zabawek jak i spraw społecznych często bardzo się różnią, co prowokuje rozwijające, owocne dyskusje.